9-10.07 II Święto Gminy Bochnia

dodano: 2016-06-30 16:16 | aktualizacja: 2016-06-30 16:34
autor: JK | źródło: GCK Bochnia

Święto Gminy Bochnia Tegoroczna edycja Święta Gminy Bochnia odbędzie się w dniach 9-10 lipca na boisku KS Victoria Słomka-Gawłów. Pierwszy dzień rozpocznie się od VI Turnieju Sołectw, a zakończy koncertem Roberta Gawlińskiego z zespołem Wilki oraz pokazem sztucznych ogni i całonocną dyskoteką. Święto Latawca otworzy drugi dzień Święta Gminy Bochnia. Jedną z głównych atrakcji tego dnia będzie koncert Łukasza „Mrozu” Mroza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy dzień (sobota - 9.07) rozpocznie się pełnym napięcia VI Turniejem Sołectw, w którym drużyny zmierzą się ze sobą w licznych zespołowych konkurencjach sprawnościowych. Po zakończeniu turnieju scenę przejmą młode, lokalne talenty. Występ grupy Gienson wprowadzi nas w pop rockowe brzmienie, poprzedzając występ Gwiazdy Wieczoru - Roberta Gawlińskiego z zespołem Wilki, znanych wszystkim z takich przebojów, jak „Baśka”, „Słońce pokonał cień”, „Bohema”, „Love story” czy też „Na zawsze i na wieczność”. Sobotni wieczór zakończy pokaz sztucznych ogni i całonocna dyskoteka.Drugi dzień imprezy (niedziela - 10.07) otworzy Święto Latawca z niezwykle atrakcyjną ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin. W ciągu tej dwudniowej imprezy na żądnych wrażeń czekać będą szaleńcze atrakcje profesjonalnego Lunaparku oraz lotnicze gry, zabawy i animacje zorganizowane w ramach Aeropikiniku. Niedzielny program artystyczny wzbogacą o różne gatunki i style muzyczne lokalne zespoły. Usłyszymy m.in. zespół country OHALIO, który tworzą doświadczeni muzycy z Grzegorzem Kapcią na czele.

Głównym punktem niedzielnego programu będzie występ polskiego piosenkarza wykonującego muzykę z pogranicza popu i R&B znanego jako Mrozu. Jego przeboje takie jak „Miliony monet”, „Poza Logiką”, „Jak nie my to kto”, „Horyzont”, „Nic do stracenia” podbiły serca wielu młodych Polaków. Konferansjerem imprezy będzie znany z programów Eska-TV Kris Kojder.Dla wszystkich wiernych piłkarskich kibiców przewidziana została niebagatelna rozrywka – transmisja na żywo finału Euro 2016! Dzięki temu wszyscy wspólnie będziemy przeżywać te ekscytujące chwile.
Dzięki porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 203

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Ferguson wyposażony w...

249 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...