Bocheńskie Spotkanie Wigilijne i loteria

dodano: 2016-12-15 22:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: UM Bochnia

Bocheńskie Spotkanie Wigilijne i loteria Bocheńska Ochronka w świątecznym klimacie pomaga podopiecznemu Fundacji Auxilium.  W ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem, 18 grudnia 2016 roku na Rynku w Bochni wychowawcy i podopieczni placówki będą sprzedawać losy Świątecznej Loterii Charytatywnej. Ta dobroczynna impreza będzie częścią Bocheńskiego Spotkania Wigilijnego, na które zaprasza Burmistrz Miasta Stefan Kolawiński. 

Bocheńskie Spotkanie Wigilijne i loteria


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Całkowity dochód z loterii i kiermaszu ozdób bożonarodzeniowych, przygotowanego przez Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka” w Bochni trafi do podopiecznego Fundacji Auxilium. Każdy los o wartości 8 zł to gwarancja jednej z 790 nagród, a ci którzy będą mieli jeszcze trochę szczęścia otrzymają dodatkowo którąś z nagród głównych, losowanych po godz. 13. Każdy kto kupi los ma więc szansę między innymi na: laptopa, smartfon, tablety, odkurzacz, kuchenkę mikrofalową, wieże, ekspresy do kawy, myjkę ciśnieniową, grill elektryczny i inny sprzęt AGD, zestawy biżuterii, treningi personalne, ikonę, sprzęt sportowy, vouchery na usługi motoryzacyjne, kosmetyczne i fryzjerskie, bony na zakupy oraz zaproszenia do atrakcyjnych restauracji (m.in. zaproszenie dla dwóch osób na imprezę sylwestrową w Salinie!).
 

Gratką dla fanów sportu będzie z pewnością piłka podpisana przez Andrzeja Dudka, będą też płyty z autografami gwiazd polskiej muzyki. Tak dużo cennych nagród to zasługa sponsorów loterii – dobroczynną imprezę postanowiło wesprzeć kilkadziesiąt lokalnych (i nie tylko lokalnych) firm, przedsiębiorstw i sklepów. W jej organizację zaangażowała się również młodzież z Ochronki. 

Spotkanie będzie okazją do złożenia świątecznych życzeń przez Burmistrza Miasta, podzielenia się opłatkiem z mieszkańcami oraz zabrania do domu sianka i gałęzi choinkowych. W programie imprezy nie zabraknie występów wokalnych przygotowanych przez MCDiM „Ochronka”, dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Miejskiego Przedszkola Nr 1, klasę śpiewu Ogniska Muzycznego przy Szkole Muzycznej oraz grupę wokalną „Nadzieja” przy Parafii Św. Jana Nepomucena. Szkoła Tańca „Dance & Fitness House”, dzieci z Ochronki i ze Szkoły Podstawowej Nr 4 („Tiger Dance”) przygotowały specjalne występy taneczne, a Straż Pożarna przystroi choinkę na Rynku ozdobami wykonanymi w Ochronce.
 

Mieszkańcy Bochni będą mogli również obejrzeć na Rynku jasełka pt. „Piekło Niebo”, przygotowane przez podopiecznych Ochronki. Wśród atrakcji zaplanowanych przez organizatorów są także kiermasze ozdób bożonarodzeniowych i wystawa ikon. Dzieci z pewnością ucieszą się z możliwości zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem i jego pomocnikami, pomalowania twarzy, wzięcia udziału w warsztatach świątecznych dekoracji z balonów, czy obejrzenia zagrody z żywymi zwierzętami. Bocheńskie Spotkanie Wigilijne to także finał międzyszkolnego konkursu plastycznego „Anioł naszych Świąt”. 

Organizatorzy zadbali również o to, żeby wszyscy uczestnicy spotkania mogli spróbować rozgrzewającej kwaśnicy, którą na Rynku częstować będą kucharze Restauracji Salina. 
 

Bocheńskie Spotkanie Wigilijne połączone ze Świąteczną Loterią Charytatywną przygotowało Stowarzyszenie Ochronka Dom-Serce-Ludzie przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Bochni, zaangażowaniu Miejskiego Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka”, oraz partnerów i sponsorów.  
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 203

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Ferguson wyposażony w...

249 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...