Podsumowanie uroczystości z okazji Dnia Dziecka

dodano: 2017-06-02 17:23
autor: AK | źródło: bochnia.eu

Dzień Dziecka „Cudze chwalicie, swego nie znacie, teraz już wiecie co posiadacie!” - takie motto przyświecało uroczystości z okazji Dnia Dziecka, w którym wystąpili rodzice i dzieci z grupy III integracyjnej Miejskiego Przedszkola nr 2 w Bochni.

Dzień Dziecka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W barwnym, rozśpiewanym korowodzie podróżników wszystkich milusińskich zabrano w podróż po Polsce. Kraków, Zakopane, Śląsk, Warszawa, Toruń, Gdańsk i Bochnia odkryły swoje tajemnice. Teraz wszyscy wiedzą gdzie się ukrywa Smok Wawelski, co Karlik niesie w koszyku, a co górale robią w murowanej piwnicy, kogo broniła warszawska Syrenka, jak smakują najlepsze na świecie pierniki, kim była Jurata i jakie skarby kryje nasze rodzinne miasto - Bochnia. A żeby było ciekawie każdą z tych podróży można było odbyć autostopem z podręcznym bagażem, rozwianym włosem i piosenką na ustach.

Przedstawienie przygotowali wychowawcy grupy: Iwona Cepak, Katarzyna Węgrzyn-Ładna, Ewa Majewska, Bernadetta Noskowicz-Czajka oraz nauczycielka muzyki Pani Anetta Jasińska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T Maximum MDA-110 LTE

Maximum MDA-110 to aktywna antena radiowo-telewizyjna przeznaczona do montażu na...

220 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

300 zł Więcej...

Antena ASC-80 + Monoblock Triple

Antena 80 cm Corab na 3 satelity z konwerterem Monoblock...

169 zł Więcej...