Podsumowanie uroczystości z okazji Dnia Dziecka

dodano: 2017-06-02 17:23
autor: AK | źródło: bochnia.eu

Dzień Dziecka „Cudze chwalicie, swego nie znacie, teraz już wiecie co posiadacie!” - takie motto przyświecało uroczystości z okazji Dnia Dziecka, w którym wystąpili rodzice i dzieci z grupy III integracyjnej Miejskiego Przedszkola nr 2 w Bochni.

Dzień Dziecka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W barwnym, rozśpiewanym korowodzie podróżników wszystkich milusińskich zabrano w podróż po Polsce. Kraków, Zakopane, Śląsk, Warszawa, Toruń, Gdańsk i Bochnia odkryły swoje tajemnice. Teraz wszyscy wiedzą gdzie się ukrywa Smok Wawelski, co Karlik niesie w koszyku, a co górale robią w murowanej piwnicy, kogo broniła warszawska Syrenka, jak smakują najlepsze na świecie pierniki, kim była Jurata i jakie skarby kryje nasze rodzinne miasto - Bochnia. A żeby było ciekawie każdą z tych podróży można było odbyć autostopem z podręcznym bagażem, rozwianym włosem i piosenką na ustach.

Przedstawienie przygotowali wychowawcy grupy: Iwona Cepak, Katarzyna Węgrzyn-Ładna, Ewa Majewska, Bernadetta Noskowicz-Czajka oraz nauczycielka muzyki Pani Anetta Jasińska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, wsparciem PLS...

299 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 840 zł Więcej...