E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”

dodano: 2018-05-09 12:27
autor: AK | źródło: Biblioteka Bochnia

Tajemnice Solnego Grodu Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni - Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pt.: „Tajemnice Solnego Grodu”.

Tajemnice Solnego Grodu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 3 pytania i będą one dotyczyły wydarzeń historycznych, legend i postaci związanych z Bochnią. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu. Konkurs rozpocznie się 9 maja 2018 roku i będzie trwał do 25 maja 2018 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do dnia 8 czerwca 2018 roku. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca 2018 roku podczas Pikniku Rodzinnego, odbywającego się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz Facebooku.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w poniższym regulaminie.

Regulamin e-konkursu „Tajemnice Grodu Solnego”:

1. Konkurs organizowany jest przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bochni – Odział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, zwaną dalej Organizatorem, w ramach obchodów 765 rocznicy lokacji miasta Bochni.
2. Konkurs zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem strony internetowej i profilu Facebook-ego Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni.
3. Regulamin jest jedynym dokumentem, który określa prawa i obowiązki uczestników konkursu.
4. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne i dobrowolne.
5. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie.
6. Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 3 pytania i będą one dotyczyły wydarzeń historycznych, legend i postaci związanych z Bochnią.
7. Konkurs rozpoczniemy 9 maja 2018 roku i będzie trwał do 25 maja 2018 roku.
8. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania,
które należy dostarczyć do dnia 8 czerwca 2018 roku.
9. Prace należy podpisać: imieniem i nazwiskiem, podać adres zamieszkania, maila oraz numer telefonu.
10. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz, tj. wypełnić i przesłać jedno zgłoszenie.
11. Prace można nadsyłać w wersji elektronicznej na adres e-mailowy: dzieci@biblioteka-bochnia.pl (z dopiskiem w temacie wiadomości: E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”) lub złożyć w wersji papierowej w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5.
12. Wśród uczestników konkursu zostanie wyłonionych trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.
13. W losowaniu będą brały udział tylko te osoby, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wymagana jest obecność uczestników konkursu w czasie losowania. W przypadku nieobecności wylosowana zostanie kolejna osoba.
14. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca 2018 roku podczas Pikniku Rodzinnego, odbywającego się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz Facebooku.
15. Udział w konkursie wiąże się z podaniem danych osobowych uczestnika. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem - ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) i ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).
16. Administratorem danych osobowych jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni przy ul. Mickiewicza 5. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji postanowień konkursu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.
17. Przystępując do udziału w konkursie każdy uczestnik wyraża zgodę na umieszczanie swoich zdjęć na stronie internetowej i Facebooku Organizatora celem promocji Biblioteki.
18. Organizator nie zwraca nadesłanych prac. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (tel. 14 614-52-23).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konkursy
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena AX 1000+ Combo LTE ProLine dla MUX 8

Nowy model anteny dla naziemnej TV cyfrowej - szerokopasmowa antena...

89 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

59 zł Więcej...