Dzień Seniora 2018 w Bochni

dodano: 2018-05-23 17:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: Urząd Miasta Bochnia

Program_Dzień_Seniora_Bochnia_2018_360px.jpg 7 czerwca (czwartek) 2018 r. u odbędzie się w Bochni cykl wydarzeń poświęconych bocheńskim Seniorom. W ramach przedsięwzięcia Seniorzy będą mogli dokonać bezpłatnych badań lekarskich oraz wysłuchać ciekawych wykładów.

Program_Dzien_Seniora_Bochnia_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Od godz. 10:00 do 16:00 na bocheńskim Rynku będą ustawione namioty i samochody, gdzie będą prowadzone badania ciśnienia, spirometria, analiza wieku serca, porady kosmetyczne i farmaceutyczne.

Na stoisku Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Bochni będzie można uzyskać Ogólnopolską Kartę Seniora, upoważniającą do zniżek w wybranych instytucjach, placówkach kultury i sportu oraz sklepach i zakładach usługowych na terenie całego kraju (np. kawiarnie, restauracje, kina, teatry, hotele, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne itp.).
 
Równocześnie w Miejskim Domu Kultury od godz. 10:30 będą odbywać się wykłady nt. zdrowia i bezpieczeństwa Seniorów oraz warsztaty praktyczne z obsługi smartfonów (smartfony będą do dyspozycji - każdy uczestnik otrzyma broszurę-podręcznik obsługi). Wykłady okraszone będą występami „na wesoło" członków Kolpingowskiego Klubu Seniora, a na zakończenie wystąpi z koncertem Chór „Złota Jesień".

Zachęcamy gorąco do udziału w wykładach i skorzystania z bezpłatnych badań.  

Przedsięwzięcie realizuje Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej we współpracy z Wydziałem Promocji i Rozwoju Miasta oraz Miejskim Domem Kultury w Bochni w ramach II edycji ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Senior Znaczy Szacunek”.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...