Do Gitarowego Rekordu Guinnessa jeszcze krok

dodano: 2014-04-30 10:41 | aktualizacja: 2014-04-30 11:45
autor: Koder | źródło: inf.wł.

rgitmini Dziś środa 30 kwietnia, więc do Gitarowego Rekordu Guinnessa pozostał tylko jeden dzień. Wciąż trwają przygotowania do wyjazdu grupy bocheńskiej - po raz drugi pojadą dwa autokary. Wieczorem o 18:00 pod Kazkiem na płycie Rynku ostatnie spotkanie. Będą koszulki, indentyfikatory, gadżety, ściągi, karty uczestnictwa i oczywiście wspólna fotka w pomarańczowych koszulkach. Jeżeli ktoś chce się zdecydować na niezapomniane wrażenia, to może się zgłosić nawet i w czwartek 1 maja rano o godz. 4:45 na płycie Rynku. Zapisy są do ostatniej chwili, a pogoda na ten dzień we Wrocławiu będzie słoneczna!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W sobotę 26 kwietnia Piotrek Lekki ze studia Kwart poprowadził warsztaty „rekordowe” - większość ich była ogólnie znana. Młodzież poznała tajniki klasyka muzyki rockowej - utwór „House of the rising sun”, bo w tym roku będzie gościł Eric Burdon i legenda lat 60-tych, The Animals i ten utwór będzie wspólnie grany. Taka jest tradycja co roku, że przybywa  jedna piosenka do wspólnego grania. Obowiązkowy jest tylko Hey Joe, bo to jest utwór zgłaszany do księgi rekordów Guinnessa. By go zagrać wystarczy znać pięć podstawowych chwytów durowych: C, G, D, A i E.

Tak od strony organizacyjnej wyglądał GRG 2013:
Fotogalerie z sobotnich warsztatów:
Kasia Bednarz
Kasia KrzywdaKontakt z organizatorem:
Krzysztof “Koder” Koszmider
tel. 606 331 398
[email protected]
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...