9.05 Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Kapturkiewicz

dodano: 2014-05-06 14:24 | aktualizacja: 2014-05-06 15:03
autor: Janusz Sulisz | źródło: Galeria Chełm

Chelm_kapturkiewicz_160px W piątek, 9 maja o godzinie 19.00 w Galerii Chełm odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Agnieszki Kapturkiewicz. Wernisaż rozpocznie krótkim występem Anita Górska (Kraków Gospel Choir). Agnieszka Kapturkiewicz prezentuje osobiste spojrzenie na otaczający nas świat. Inspiracji poszukuje z aparatem fotograficznym w ręku. Nie zamyka się w żadnym stylu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Agnieszka Kapturkiewicz urodziła się w Krakowie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie ze specjalnością wystawiennictwo. Jest absolwentką Instytutu Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Dyplom uzyskała w Pracowni prof. Jana Bujnowskiego. Uprawia malarstwo, rysunek, grafikę, fotografię i rzeźbę. Prace swoje pokazywała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w krakowskim Centrum Sztuki "Solvay", w Tarnowie, w podziemiach bocheńskiej Kopalni Soli, w "Galerii pod schodami" Powiatowej Biblioteki im. Jana Wiktora w Bochni.

 
Album internetowy artystki.
 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...