AXN niebawem na antenie

dodano: 2003-10-08 01:28 | aktualizacja: 2003-10-08 01:43
autor: Piotr Witkowski | źródło:

AXN W drugiej połowie października polski rynek telewizyjny wzbogaci się o nowy kanał filmowy. Będzie nim AXN, który od wielu miesięcy przygotowywał się do wejścia do polskich sieci kablowych i na platformę Cyfrowy Polsat. Stacja rusza 17 października.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dystrybucją stacji należącej do Sony Pictures Entertainment zajmuje się w Polsce spółka HBO Polska, oferująca na tym rynku już dwa kanały - HBO i HBO2. Nie wiadomo w jakich sieciach kablowych znajdzie się AXN. Dostęp do niego od pierwszych dni nadawania mają mieć natomiast aboneci Cyfrowego Polsatu.

Na ofertę programową AXN składają się głównie filmy i seriale akcji. Oprócz hollywoodzkich produkcji, nie zabraknie również kina europejskiego - filmów, które były współprodukowane przez Sony Pictures Entertainment.

Równocześnie AXN wprowadzany jest także na inne rynku Europy Środkowej, w tym m.in. na Węgry. W skali świata, stacja dociera obecnie już do 87 mln gospodarstw domowych. Warto dodać, iż w Polsce AXN będzie oferowany w pakietach podstawowych, bez dodatkowej opłaty.

Kanał kina akcji to jednak nie ostatni kanał, który w tym roku wprowadzić ma na polski rynek HBO Polska. W koljce czeka bowiem stacja Spektrum, prezentująca filmy dokumentalne.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...