Channel Master bankrutem

dodano: 2003-10-09 10:40 | aktualizacja: 2003-10-09 11:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: BroadbandTVNews

Channel_Master_logo_sk.jpg Znany producent anten satelitarnych - amerykańska firma Channel Master założona w 1949 roku jest bankrutem, który ma nadzieję, że przed końcem roku zostanie kupiona przez inną amerykańską firmę Andrew Corporation. Umowa przejęcia jest oczekiwana na koniec listopada.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest tylko jeden zainteresowany w przejęciu firmy Channel Master z głównym biurem w Smithfield oraz europejskim przedstawicielstwem w Pforzheim w Niemczech. Co interesujące, do niedawna to firma Channel Master - oddział w okolicach Blackburn) była jednym z głównych producentów anten satelitarnych dla platformy Sky Digital. Produkcję tę przejęła brytyjska firma Raven Manufacturing, która umiała sprostać wysokim wymaganiom BSkyB.

Channel Master produkowała znane także w Polsce anteny z tworzywa sztucznego 1,0m i 1,2m. Anetny Channel Master uznawano za jedne z najlepszych, ale zbyt drogie dla powszechnego zastosowania.

Andrew Corporation ze stanu Illinois jest także producentem anten, ale profesjonalnych nadawczo-odbiorczych. Jeśli Andrew przejmie udziały i długi Channel Master, która należy teraz do Questor Partners Fund LP, to umowa może być podpisana przed końcem listopada.

Channel Master
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...