W roku 2007 Italia już cyfrowa

dodano: 2003-10-09 11:06 | aktualizacja: 2003-10-09 11:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandTV

italia_flaga.gif Niższa izba włoskiego parlamentu przegłosowała kontrowersyjną ustawę, według której Włosi całkowicie przejdą do telewizji cyfrowej do roku 2007. Ustawa ma być zatwierdzona przez włoski senat, ale krytycy nie wierzą, że uda się zrealizować ten scenariusz, za którym stoi premier Włoch i magnat medialny, Silvio Berlusconi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niższa izba włoskiego parlamentu z trudem przepchnęła ustawę o wyłączeniu analogowej telewizji do roku 2007. Dwa razy opóźniano jej przyjęcie przez serię poprawek i sprzeciwów, które zostały poparte przez część zbuntowanej konserwatywnej większości.

Nowa włoska legislacja, za którą stoi Silvio Berlusconi, ustawia wskazówkę dla wprowadzenia cyfrowej telewizji zamiast przekazu analogowego w roku 2007. Krytycy twierdzą, że rok 2007 jako ostateczny termin jest zbyt krótkim czasem dla włoskich użytkowników i nadawców, by miał miejsce. Ustawa musi jeszcze przejść przez włoski senat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...