X Dream TV koduje w Dreamcrypt

dodano: 2003-12-15 00:04 | aktualizacja: 2003-12-15 00:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: Visoduck.pl

dreamcrypt_logo.jpg X Dream TV na Hot Birdzie rozpoczął testy kodowania w nowym systemie Dreamcrypt. Ten nowy erotyczny kanał oficjalnie ruszy dopiero w styczniu 2004 roku i będzie kodowany właśnie w Dreamcrypt. Wiadomo jak wygląda karta oryginalna, która będzie bez problemów do zastosowania w Dreamboxach i modułach CI - Dreamcrypt CAM.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiele stron internetowych podaje nieprawdziwe informacje, jakoby erotyczny kanał X Dream TV kodował w Power Vu lub ...Icecrypt. Faktycznie kanał testuje kodowanie we własnym systemie nazwanym Dreamcrypt, który został specjalnie stworzony na potrzeby odbiorników Dreambox i nowych modułów CI (z systemem Dreamcrypt), nazywanych Dreamcrypt CI CAM.

X Dream TV ruszy oficjalnie już zakodowana w styczniu 2004 roku. Cena karty oryginalnej ma być ...konkurencyjna - na razie jest to okryte jeszcze tajemnicą.

Klienci którzy zakupili już odbiornik Dreambox (tylko ze źródła legalnego tzn. hologram lub gwarancja od legalnego dealera) będą mogli zakupić subskrypcje po bardzo niskiej cenie (około 30 procent wartości). To samo obowiązywać będzie nowych nabywców Dreamboxa.

Oryginalnej karty X Dream TV używać też można będzie w nowych, nieoficjalnych uniwersalnych modułach CI o nazwie Dragon CAM (cena nie jest nieznana).

Zapewne wkrótce wzrośnie zainteresowanie Dreamboxami i modułami Dreamcrypt CI.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...