Kontrakt Viaccess z R.R. Satellite Communications

dodano: 2004-01-06 19:44 | aktualizacja: 2004-01-06 20:00
autor: Anna Sulisz | źródło: Viaccess SA

viaccess_logo_2003.jpg Spółka Viaccess SA podpisała umowę z izraelską firmą R.R. Satellite Communications Ltd., która zaoferuje nadawcom swoją platformę DTH wraz z technologią Viaccess. R.R. Satellite Communications Ltd. jest dostawcą usług nadawczo-odbiorczych (uplink-downlink-flyaway).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaccess, spółka należąca do France Telecom, światowy lider systemów dostępu warunkowego dla telewizji cyfrowej i usług IP, podpisała kontrakt z R. R. Satellite Communications Ltd.

R.R. Satellite Communications Ltd. jest dostawcą uplink, downlink i usług flyaway w pasmach C i Ku (przy pomocy anten od 2.4m do 12m), który jest autoryzowany przez takich operatorów jak Intelsat, Eutelsat, Panamsat, Arabsat, Nilesat, Thaicom, LMI, Loral i Amos.

Spółka oferuje transmisje nadawcom programów telewizyjnych, agencjom informacyjnym oraz sieciom kablowym w Europe, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji przy pomocy każdej dostępnej technologii - teraz dołączono także technologie firmy Viaccess dotyczące systemów dostępu warunkowego.

"Wybraliśmy Viaccess, jedno z najbardziej godnych zaufania rozwiązań dostępnych na rynku" - powiedział David Rivel, dyrektor generalny R.R. Satellite Communications Ltd. - "klientom oferujemy wysoką normę jakości - R. R. Satellite Communications Ltd. ma certyfikat jakości ISO 9002."

"Z tym nowym kontraktem, Viaccess kontynuuje jego ekspansję i demonstruje skuteczność jego rozwiązań i dynamikę sprzedaży" - skomentował Jean-Pierre Coustel, Viaccess CEO.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...