Kolejny erotyczny moduł SpiceCrypt CI

dodano: 2004-01-14 22:24 | aktualizacja: 2004-01-14 22:48
autor: Janusz Sulisz | źródło:

spicecrypt-CAM_mini.jpg Firma Mascom GmbH z Augsburga zaprezentowała na niemieckim rynku nowy, erotyczny moduł Common Interface o nazwie SpiceCrypt. Moduł pozwoli na dekodowanie bez karty holenderskiego, całodobowego kanału hardcore Spice Platinum z Hot Birda - abonament roczny. Oprócz tego moduł ma Irdeto i CryptoWorks.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Techniczna innowacja ostatnio bardzo modna, dzięki sukcesom modułów typu Free-X CI i IceCrypt CI, polega na wbudowaniu informacji normalnie zapisanych na oryginalnej karcie dla kanału erotycznego obecnie jest od razu na poziomie samego modułu. Daje to możliwość umieszczenia następnych kart innych kanałów kodowanych w systemach, jakie dany moduł pozwala dekodować.

W przypadku modułu SpiceCrypt CI, to jest to klasyczne połączenie możliwości modułu, jaki firma Mascom sprzedawała wcześniej, czyli AlphaCrypt z Irdeto, BetaCrypt i CryptoWorks, z rocznym abonamentem Spice Platinum. Sam erotyczny kanał Spice Platinum na razie jest tylko na Hot Birdzie, ale będzie też na Astrze jeszcze w pierwszym kwartale 2004 roku. Moduł SpiceCrypt CI ma być na rynku niemieckim już w marcu 2004 roku, a jego cena to 189 euro.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...