Izraelski kanał informacyjny później

dodano: 2004-01-20 19:57 | aktualizacja: 2004-01-20 20:07
autor: Anna Sulisz | źródło: Haaretz

izrael_sk.jpg Jak podał izraelski dziennik Haaretz, wybranie Zvi Hefetz na ambasadora Izraela w Wielkiej Brytanii stawia pod znakiem zapytania plany stworzenia 24 godzinnego kanału informacyjnego. Kanał miał być dostępny w sieciach kablowych i z satelity jeszcze w zeszłym roku, ale kłopoty finansowe i przedłużające się rozmowy akcjonariuszy opóźniły start.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W połowie zeszłego roku Hefetz starał się o pozyskanie nowych funduszy na kanał informacyjny, ale te poczynania zostały storpedowane przez pozostałych akcjonariuszy.

Yoram Mokedy, dyrektor Cable and Satellite Broadcasting Council (odpowiednik KRRiT), poinformował kierownictwo kanału, że muszą ponownie starać się o licencję, którą utracili w momencie, gdy kanał nie rozpoczął nadawania w dniu, w którym nadawca był zobligowany do tego.

Po decyzji rządu wyznaczenia Hefetza na ambasadora w Wielkiej Brytanii ogłosił on, że wszystkie należące do niego akcje zostaną umieszczone na koncie, a on sam zaprzestaje wszelkiej działalności w tym temacie. Źródła zbliżone do Hefetz poinformowały, że taka sytuacja zmusi pozostałych akcjonariuszy do rozpoczęcia działań, choć żaden z pozostałych akcjonariuszy nie ma zamiaru inwestować jakichkolwiek dodatkowych pieniędzy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...