20.11 Biblioteka zaprasza na koncert charytatywny w Mikluszowicach

dodano: 2015-11-18 12:17 | aktualizacja: 2015-11-18 13:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: Powiatowa i Miejska Biblioteka w Bochni

koncert_charytatywny_160px.jpg Szkoła Muzyczna I Stopnia w Mikluszowicach oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zapraszają w piątkowy wieczór 20 listopada 2015 r. o godz. 18:00 na koncert charytatywny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Mikluszowicach - w sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5. Dochód z koncertu będzie przeznaczony dla bocheńskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży "Auxilium".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W interpretacji młodych artystów usłyszymy utwory wykonane na gitarach, skrzypcach, fortepianie, ukulele i innych instrumentach. Koncert poprowadzi Krzysztof Nieborak - nauczyciel gitary w Szkole Muzycznej w Mikluszowicach.

Poetyckim dopełnieniem muzyki będą wiersze  Kazimierza Musiała – gościa specjalnego wieczoru, znanego bocheńskiego muzyka i poety, którego twórczość nie doczekała się jeszcze wydania w formie tomiku poetyckiego ale już po raz kolejny będzie prezentowana w Bibliotece.

Po koncercie będzie można nabyć płyty CD, które ufundowali m.in. wydawnictwo JBRecords  z Wrocławia i Narodowy Instytut F. Chopina z Warszawy.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...