Hello Bochnia - nowy informator o Bochni

dodano: 2015-12-03 17:14 | aktualizacja: 2015-12-03 17:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: bochniaisol.pl

Hello Bochnia logo Na internetowym rynku wydawniczym pojawił się nowy informator o Bochni - Hello Bochnia. Pierwsze, przedświąteczne wydanie tej darmowej publikacji, mającej na celu promocję Bochni, można już przeglądać na portalu issuu.com. Mamy nadzieję, że się spodoba.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informator zawiera Bocheński Kalendarz Imprez na grudzień 2015, opracowany przez dział promocji Urzędu Miasta Bochnia, oraz grudniową kartkę z kalendarza na podstawie „Kalendarza dziejów miasta Bochnia w krótkości zebranych” autorstwa Jana Flaszy. Dziękujemy za udostępnienie tych materiałów.Dodatkowo w informatorze znalazły się opisy dwóch bardzo interesujących wydarzeń z mijającego roku, a mianowicie Hubertusa i IX Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich, które powinny być bardziej docenione przez władze i mieszkańców Bochni, by podnieść ich rangę.

Bocheński poeta Kazimierz Musiał napisał na potrzeby tego informatora życzenia świąteczno-noworoczne, przy okazji promując płytę z własnymi wierszami.Mamy nadzieję, że inicjatywa związana z publikacją informatora spotka się z zainteresowaniem Czytelników i Władz Miasta Bochnia oraz Starostwa Bocheńskiego. Za publikację odpowiada Stowarzyszenie Bochnia i Sól.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...