Podsumowanie Dorocznego Koncertu Charytatywnego

dodano: 2015-12-29 11:04 | aktualizacja: 2015-12-31 13:07
autor: KatKa | źródło: Fundacja Auxilium

Fundacja_Auxilium W niedzielę 27 grudnia b.r. w Oratorium św. Kingi w Bochni odbył się Doroczny Koncert Charytatywny Fundacji Auxilium, na którym zagrały zespoły: 4Szmery, PiS oraz Another Pink Floyd. Kwota, która w wyniku tego wydarzenia zasiliła konto Fundacji to 31 680,05 zł + 1€ (cegiełki, licytacje, datki do puszek oraz wpłaty na konto) .Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy serdecznie dziękują: zespołom, technice za wytworzenie niepowtarzalnego klimatu i show, firmom wspierającym, Michałowi i Ani czyli Paszczaki Gotują, których pyszne i zdrowe dania mieliśmy okazję skosztować podczas trwania koncertu, wolontariuszom, mediom za promocje działań charytatywnych oraz wszystkim darczyńcom o dobrych serduchach, bez których taki sukces nie byłby możliwy do osiągnięcia. Cała zebrana kwota została przekazana na potrzeby Podopiecznych Fundacji i pomoże im w codziennej walce z chorobą
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...