17.01 Koncert Noworoczny zespołu „Śląsk”

dodano: 2016-01-11 11:27 | aktualizacja: 2016-01-11 13:52
autor: KatKa | źródło: MDK Bochnia

zespół śląsk W niedzielę 17 stycznia 2016 r. wystąpi w Bochni z Koncertem Noworocznym zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. Na występ w Bochni Zespół przygotował specjalny program. Prócz absolutnych hitów z „A to Polska właśnie”, będzie można usłyszeć największe przeboje operetkowe, a także utwory z repertuaru europejskiego. Koncertowi, jak co roku, towarzyszyć będzie kwesta na rzecz pacjentów hospicjum domowego im. bł. E. Bojanowskiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszą część koncertu będzie stanowił repertuar z programu „A to Polska właśnie” z pieśniami i tańcami ludowo-narodowymi takimi jak: trojak, Karolinka, kujawiak-oberek, Szła dzieweczka, tańce podhalańskie.

Drugą część wypełni repertuar operetkowy ( m. in. takie przeboje jak: Wielka sława to żart, Brunetki, blondynki, O sole mio) oraz utwory z repertuaru europejskiego jak: tańce irlandzkie, tańce węgierskie, tańce słowackie, czy Zorba. Nie braknie największego hitu Zespołu czyli krakowiaka.

Przed koncertem, w przerwie i po jego zakończeniu członkowie Zarządu Hospicjum Domowego im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni będą zbierać datki do puszek.

Bilety na koncert dostępne w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury (w godz. 8 – 16) i w kasie kina Regis (po godz. 16).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...