„Noc magii i czarów z Harrym Potterem” w Bibliotece

dodano: 2016-01-11 14:01 | aktualizacja: 2016-01-11 15:23
autor: KatKa | źródło: PiMBP

harry potter Oddział dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki zaprasza odważnych i ciekawych świata czytelników w wieku 7-12 lat na jedyną i pełną wrażeń „Noc magii i czarów z Harrym Potterem”. Impreza rozpocznie się 22 stycznia 2016 r. (piątek) o godz. 19:30 i potrwa do 7:00 rano dnia następnego. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z pewnością tej nocy nikt nie będzie się nudził. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. W tę jedyną w roku noc Biblioteka zamieni się w szkołę magii i czarodziejstwa. Podobnie  jak w Hogwarcie, do czterech domów zakwalifikuje uczestników tiara przydziału. Ponadto dla uczestników przewidziano wiele niespodzianek w tym: zajęcia plastyczne, zmagania sportowe oraz magiczne sztuczki. Noc spędzona w Bibliotece to niezapomniana przygoda, dzięki  której młodzi czytelnicy mogą zaprzyjaźnić się z książką na wiele lat. Każdy z czarodziejów otrzyma certyfikat standardowych umiejętności magicznych.

Wszystkim uczestnikom bibliotekarze zapewniają opiekę. Przewidziana jest kolacja i śniadanie. Uczestnicy przynoszą: śpiwór, poduszkę, karimatę, przybory toaletowe, ciepłe piżamki, mile widziane przebranie. Zapisu prosimy dokonywać osobiście w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5 do dnia 13 stycznia 2015 r. (ilość miejsc ograniczona). Warunkiem uczestnictwa jest wypełniony przez rodzica/opiekuna formularza zgody. Regulamin akcji „Noc w Bibliotece” i wzór oświadczenia rodzica/opiekuna dostępny na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 614 52 23. 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...