22.01 „Na Świat - podróże z pasją” o Wietnamie

dodano: 2016-01-20 23:00 | aktualizacja: 2016-01-21 11:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: BiS

na_swiat_logo_jpg_160px Stowarzyszenie „Bochnia i Sól” zaprasza na cykl spotkań „Na Świat – podróże z pasją”. W piątek 22 stycznia 2016 roku o godzinie 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Na Świat - podróże z pasją" w Sali Rubinowej Hotelu „Nowa Bochnia”. Będzie o Wietnamie i Tatrach. Gościem specjalnym będzie Albin Marciniak.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Gwiazdami wieczoru będą "WTerenWzięci" i ich opowieści o skuterowej wyprawie po Wietnamie. Eliza, Paweł i Krzysztof, którzy niedawno wrócili, na gorąco przekażą nam swoje wrażenia z pobytu na Dalekim Wschodzie.

Gościem specjalnym będzie Albin Marciniak z "Klubu Podróżników Śródziemie". Zazwyczaj to mieszkańcy Bochni jeżdżą do niego na slajdowiska, które odbywają się w krakowskiej "Piwnicy pod Baranami". Tym razem to on opowie nam w Bochni o swojej pasji do gór i przybliży nam "Szlaki Tatrzańskie tylko dla orłów".


 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Turystyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...