27.01 „Planszownia” w bocheńskiej Bibliotece

dodano: 2016-01-21 09:20 | aktualizacja: 2016-01-21 11:45
autor: KatKa | źródło: PiMBP

Biblioteka Bochnia „Planszownia czyli rzuć kostką” to oferta na ferie Oddziału dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki, skierowana do wszystkich miłośników gier ”bez prądu”. Na wspólne granie Biblioteka zaprasza 27 stycznia 2016 r. w godzinach od 10.00 – 14.00 do sali klubu Biblioteki. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Jesteś fanem gier planszowych? Lubisz rywalizację? Chcesz miło i  aktywnie spędzić czas?
Mamy propozycję dla ciebie!!!. Przyjdź do Biblioteki na „Planszownię”.

Gry planszowe to doskonały sposób spędzenia czasu wolnego, nie wymagają źródła zasilania, Internetu, czy też dostępu do komputera. Wystarczy po prostu spakować je do samochodu czy plecaka i zabrać na wakacje, ferie, wycieczkę czy biwak. Pozytywnie wpływają na nasz umysł, rozwijają i pogłębiają pamięć oraz koncentrację. Są świetną odskocznią od świata pełnego komputerów i telewizji. Wspomagają nie tylko rozwój logicznego i strategicznego myślenia ale również są świetną propozycją na integrację w grupie oraz gwarancją dobrej zabawy. 

Bocheńska Biblioteka zaprasza do wspólnych rozgrywek wszystkich miłośników gier planszowych, a także tych, którzy nie połknęli jeszcze tego bakcyla. Zachęcamy wszystkich do przyniesienia swoich ulubionych „planszówek”. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i wiele emocjonujących rozgrywek.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...