Redaktor Skarżyński opowie o Depeche Mode

dodano: 2016-01-26 10:13 | aktualizacja: 2016-02-03 09:02
autor: KatKa | źródło: inf. prasowa

Depeche Mode mini Kolejny sezon „Ilustrowanej muzyką historia Rocka” rozpocznie wykład dotyczący Depeche Mode. Redaktor Jerzy Skarżyński (Radio Kraków) zilustruje go koncertem Tour of the Universe: Live in Barcelona. 20 i 21 listopada 2009 roku, w ramach „Tour Of The Universe” Depeche Mode zagrali dwa koncerty w gigantycznej hali Palau Sant Jordi w Barcelonie. Zapis video tego wydarzenia trafił na recenzowane wydawnictwo, które ukazało się w kilku różnych wersjach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Koncert zagrany został w ramach promocji „Sounds Of The Universe”, więc można zobaczyć oraz usłyszeć sześć utworów z tego wydawnictwa. Przy okazji, odświeżono nieco setlistę i zdecydowano się na kilka kompozycji, które nie były prezentowane na żywo zbyt często. DM wykonali na przykład „Dressed In Black”, „Fly On The Windscreen”, „Stripped”. z „Black Celebration”. Miłą niespodzianką okazał się „One Caress” czy „Sister of Nigh”t. Jednak największą radość sprawiają zawsze żelazne hity, osłuchane na wszystkie strony, bez których nie może się obejść żaden show Depeche Mode. I tych zdecydowanie nie brakuje.

Ilustrowana muzyką historia rocka
Depeche Mode – Tour of the Universe: Live in Barcelona
Miejski Dom Kultury, sala kameralna
29 stycznia, godz. 18.
Wstęp wolny.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...