Konkurs MDK „Wyobraź sobie, że… Król Kazimierz schodzi z pomnika”

dodano: 2016-02-02 10:58 | aktualizacja: 2016-02-02 14:27
autor: KatKa | źródło: MDK Bochnia

dzien_kazimierza_mini W ramach XIV Bocheńskiego Dnia Króla Kazimierza, Miejski Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.: „Wyobraź sobie, że… Król Kazimierz schodzi z pomnika”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Gdzie skieruje swoje kroki? Czy pójdzie do Urzędu Miasta, aby rządzić Bochnią? Może zaintryguje go budynek Muzeum? Może skieruje się do Bazyliki lub wstąpi na kawę do którejś z bocheńskich kawiarni? A może chcąc zobaczyć ufundowany przez siebie przytułek dla kalekich górników trafi do Biblioteki? Może będzie chciał pospacerować po Plantach i przy okazji wstąpi do Domu Kultury by obejrzeć film lub wystawę prac plastycznych dzieci? Może będzie ciekawy w jakiej kondycji jest kopalnia i do niej się skieruje? Być może uda się po prostu na spacer ulicami miasta i będzie rozmawiał z mieszkańcami? Może usłyszy od bochnian o Uzborni i pójdzie sprawdzić jak teraz wygląda?

A może skieruje się całkiem gdzie indziej?

Sportretuj miejsce współczesnej Bochni (zabytek, szkoła, plac zabaw, ulica, osiedle, obiekt handlowy, sportowy, rekreacyjny itp.....) i umieść w nim postać króla Kazimierza Wielkiego. Format pracy A4 lub A3.

Regulamin i karty zgłoszeń dostępne w sekretariacie MDK oraz TUTAJ.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...