Seniorzy pod opieką pielęgniarki

dodano: 2016-02-26 17:00 | aktualizacja: 2016-02-26 17:32
autor: KatKa | źródło: Starostwo Powiatowe

opieka pielęgniarek mini Od 1 marca 2016 roku Dzienny Dom Pobytu „Senior Wigor” poszerza swoją ofertę prozdrowotną, czego konsekwencją będzie pełniony dyżur przez specjalistę pielęgniarstwa rodzinnego i geriatrii. W ramach podstawowych obowiązków, oprócz bieżących usług pielęgniarskich, pracownik placówki poprowadzi także spotkania tematyczne dotyczące m.in. stosowania leków, diety, higieny życia czy sprawności fizycznej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Oprócz umożliwienia kontaktów z innymi uczestnikami, rozwijanie własnych zainteresowań i talentów, chcemy również, aby o zdrowie i dobre samopoczucie seniorów  dbała profesjonalna pomoc medyczna - wyjaśnia starosta Węgrzyn. - W naszym domu każdy traktowany jest jak członek rodziny, dlatego zachęcam do skorzystania z takiej oferty spędzania wolnego czasu - kontynuuje starosta.

Przypomnijmy:

Dzienny Dom to miejsce, w którym osoby powyżej 60. roku życia z Powiatu Bocheńskiego mogą wspólnie spędzać czas od poniedziałku do piątku i korzystać z zajęć aktywizujących, socjalnych czy kulturalno-oświatowych. Realizowane działania mają na celu poprawę funkcjonowania uczestników poprzez różnego rodzaju zajęcia.

Seniorzy korzystają z całodziennej opieki, zajęć gimnastycznych, rehabilitacyjnych i muzykoterapeutycznych. Integracyjny charakter mają również zajęcia plastyczne. Ponadto odbywają się koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjścia do kina czy na przedstawienia.

W związku z tym, iż placówka dysponuje jeszcze wolnymi miejscami, zapraszamy wszystkie osoby starsze do składania wniosków bezpośrednio w Dziennym Domu Opieki „Senior Wigor” w Bochni ul. Karolina 14D. Szczegółowych informacji udziela kierownik placówki tel. 500 044 645.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...