Bezpłatne konsultacje o środkach z UE

dodano: 2016-03-09 12:55 | aktualizacja: 2016-03-09 14:50
autor: KatKa | źródło: UM Bochnia

fundusze europejskie konsultacje mini Urząd Miasta Bochnia, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, zapraszają mieszkańców miasta, zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych, na konsultacje z pracownikiem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dyżur konsultanta odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Bochnia, we wtorek, 15 marca 2016 r. w godzinach od 10:00 do 14:00, sala nr 100.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem środków na otwarcie lub rozwój działalności gospodarczej, inwestycje oraz w celu uzyskania informacji na temat możliwości ubiegania się o wsparcie w interesujących obszarach, w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020, w tym o: ogłoszonych konkursach i regulaminach, harmonogramach naborów wniosków. Spotkania są skierowane do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek w ramach środków unijnych.

Punkt Informacyjny Funduszach Europejskich w Tarnowie działa w strukturze Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowanych zapraszamy również do siedziby Punktu w Tarnowie, ul. Wałowa 37. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...