Arctor kolejną firmą w PSSAG w Bochni

dodano: 2016-05-05 15:44 | aktualizacja: 2016-05-05 15:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni

arctor-logo_160px.jpg W Starostwie Powiatowym w Bochni podpisano kolejną umowę dzierżawy działek znajdujących się w Powiatowej Społecznej Strefie Aktywności Gospodarczej (PSSAG). Umowa została podpisana z firmą Artcor Sp. z o.o. na 10 lat. Na wydzierżawionej nieruchomości o powierzchni ponad 50 arów, powstanie zakład produkcji mebli z halą produkcyjno - magazynowo - biurową. Docelowo zatrudnienie znajdzie tam 10 osób.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
 

- Bardzo się cieszę, że kolejna firma zainteresowała się naszą ofertą, tym bardziej, że jest to naprawdę dobre miejsce do podjęcia i rozwoju działalności gospodarczej lub przemysłowej - mówi Wicestarosta Józef Mroczek.Firma Artcor prowadzi działalność związaną z  projektowaniem i produkcją mebli oraz przestrzeni własnej i usługowo - handlowej. Oferta kierowana jest głównie do firm, placówek, ośrodków i lokali. Firma posiada też grupę klientów indywidualnych. Usługi obejmują zarówno wykonanie projektu, produkcję mebli jak i transport i montaż. Realizowane są  również zlecenia według projektów autorskich. Firma produkuje meble wolnostojące, systemy ścienne, nowoczesne meble wyposażenia przestrzeni sklepowych (POS, SiS), stoiska targowe, meble do hoteli, restauracji i wszelkich punktów usługowych.

- Warto przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku podpisaliśmy umowę na dzierżawę z pierwszym przedsiębiorcą, który już niebawem rozpocznie budowę swojej hali, a każda kolejna firma  to przede wszystkim nowe miejsca pracy i rozwój powiatu bocheńskiego i miasta. Czekamy na następnych
- zaznacza Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

Oferta firmy: http://www.artcor.plPSSAG obejmuje tereny z których wydzielono 9 kompleksów o łącznej powierzchni 3,52 ha. Sąsiadujące kompleksy można łączyć, aby stworzyć jak najbardziej potrzebne i przyjazne warunki inwestowania. Strefa posiada sieć kanalizacji sanitarnej, opadowej, sieć wodociągową, drogę wewnętrzną wraz z oświetleniem, miejsca postojowe, drogę dojazdową oraz ogrodzenie. 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...