Powiatowe obchody Święta Policji w Bochni

dodano: 2016-07-13 13:49 | aktualizacja: 2016-07-13 15:39
autor: JK | źródło: KPP w Bochni

Powiatowe obchody Święta Policji w Bochni 13 lipca br. przy Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczystość związana z obchodami 97. rocznicy powstania Policji Państwowej, podczas której awanse na wyższe stopnie policyjne odebrało 44 funkcjonariuszy Policji pracujących w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni i Komisariacie Policji w Nowym Wiśniczu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akty nominacyjne wręczyli policjantkom i policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Tomasz Miłkowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Bochni mł. insp. Mariusz Dymura.

Oprócz awansów, gospodarz uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Bochni mł. insp. Mariusz Dymura „w uznaniu za systematyczne i wieloletnie zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa powiatu bocheńskiego” uhonorował pamiątkową statuetką i dyplomem przedstawicieli samorządu lokalnego, przedstawiciela Koła Kombatantów Armii Krajowej oraz osoby, które od lat z powodzeniem współpracują z bocheńską Policją.

Dyplomy odebrali również policjanci bocheńskiej komendy, którzy w ostatnim czasie wykazali się szczególnym zaangażowaniem w służbie, rzetelnością w wykonywaniu swoich obowiązków, uczynnością, bezinteresownością i profesjonalizmem. Ponadto każdemu policjantowi z osobna mł. insp. Mariusz Dymura złożył gratulacje i podziękowania za osiągane przez bocheńską policję wyniki w walce o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Pamiątkową statuetkę i obraz bocheńskiego Rynku odebrał z rąk mł. insp. Mariusza Dymury Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Tomasz Miłkowski, który po raz pierwszy uczestniczył w uroczystości powiatowych obchodów Święta Policji w Bochni. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, zwracając się do Policjantów, złożył im serdeczne życzenia i gratulacje oraz podziękował za codzienną służbę społeczeństwu, która nie zawsze jest łatwa i wymaga wielu poświęceń.Komendant Powiatowy Policji w Bochni mł. insp. Mariusz Dymura, w dowód uznania za osiągnięcia na rzecz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policji został uhonorowany okolicznościową odznaką. Ponadto z rąk Prezesa Zarządu Gminnego Koła Kombatantów Armii Krajowej w Lipnicy Murowanej komendant otrzymał Srebrną Odznakę „za zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych”. Tożsamą Srebrną odznakę otrzymał również Komendant Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu asp. sztab. Mariusz Mardosz.

Za zasługi dla Ligi Obrony Kraju, srebrnym medalem został uhonorowany I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bochni nadkom. Mirosław Strach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...