Nowe radiowozy dla bocheńskiej policji

dodano: 2016-11-27 18:49 | aktualizacja: 2016-12-07 17:54
autor: Anna Sulisz | źródło: Komenda Policji w Bochni

bochnia policja Bocheńscy policjanci od 23 listopada 2016 roku mogą korzystać z nowych radiowozów, które trafiły do komendy dzięki wsparciu Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Samorządu Terytorialnego. Są to nowoczesne samochody przystosowane do codziennej służby w trosce o bezpieczeństwo obywateliProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 23 listopada, przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie świeżo zakupionych radiowozów. Do służby trafi 7 radiowozów oznakowanych oraz jeden quad. Sześć pojazdów zostało sfinansowanych w 50 proc. z budżetu policji i w 50 proc. z funduszy przekazanych na ten cel przez samorząd, siódmy radiowóz oraz quad, w całości sfinansowała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Wartość pojazdów zakupionych wspólnie przez Policję i Samorząd Terytorialny opiewa na kwotę 377 155 złotych.
 


Komendant Powiatowy Policji w Bochni młodszy inspektor Mariusz Dymura gościł na uroczystości min.: Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektora Roberta Nowakowskiego, Starostę Bocheńskiego Ludwika Węgrzyna, Burmistrza Miasta Bochnia Stefana Kolawińskiego, Wójtów gmin, oraz przedstawiciela duchowieństwa w osobie Księdza Kazimierza Fąfary, którzy systematycznie wspierają bocheńską policję w służbie o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.  
 


Uroczystość odbyła się przed budynkiem komendy, gdzie młodszy inspektor Mariusz Dymura w obecności przybyłych gości oraz kadry kierowniczej bocheńskiej policji przybliżył stan taboru bocheńskiej policji, a chwilę później ksiądz Kazimierz Fąfara poświęcił nowe radiowozy. Następnie młodszy inspektor Mariusz Dymura podziękował wszystkim osobom, które zaangażowały się i wsparły projekt zakupu radiowozów, wręczając okolicznościowe podziękowania i pamiątki.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...