Bochnia na targach turystycznych w Poznaniu

dodano: 2017-02-20 21:57 | aktualizacja: 2017-02-20 22:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: UM Bochnia/bochnia.pl

Tour_salon_mtp_360px.jpg 17-19 lutego 2017 r. przedstawiciele Urzędu Miasta Bochnia oraz Kopalni Soli Bochnia wzięli udział w Targach Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon" w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia były Międzynarodowe Targi Poznańskie - jeden z liderów branży targowej w Polsce.

Bochnia_Tour_Salon_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Blisko 300 wystawców z 22 krajów zaprezentowało miejsca i atrakcje turystyczne wielu regionów w Polsce i na świecie. Wśród wystawców była Bochnia.

Wystawcy przygotowali dla odwiedzających liczne atrakcje. Na stoiskach można było skosztować regionalnych specjałów, wziąć udział w licznych pokazach, animacjach oraz konkursach. Jednym z nich był przygotowany przez bocheńskich wystawców konkurs wiedzy o Bochni oraz bocheńskiej Kopalni Soli. Zabawę poprowadził Piotr Hankus - były solista Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", a także Mistrz Mowy Polskiej.  

Wydarzenie to dało Bochni możliwość zaprezentowania się także na arenie międzynarodowej. Zaznaczyć należy, że nasze stoisko, które promowało miasto oraz ziemię bocheńską, jej zabytki oraz atrakcje turystyczne, cieszyło się ogromną popularnością. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Turystyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...