Ludwik Węgrzyn w Radzie Konsultacyjnej

dodano: 2017-03-22 20:01 | aktualizacja: 2017-03-22 20:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni

Ludwik_wegrzyn_starosta_360px.jpg Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn będzie jednym z członków Rady Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania powołanej przy Dyrektorze Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego jest jednostką na prawach wydziału utworzoną przez Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Prowadzi studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe – te ostatnie skierowane są w szczególności do wójtów, prezydentów, starostów oraz współpracujących z samorządami pracowników organizacji pozarządowych i lokalnych działaczy społecznych. Ze względu na szerokie i wielodyscyplinarne ujęcie problematyki samorządu w programie studiów są one szczególną ofertą dla radnych i kandydatów na radnych. 

Rada Konsultacyjna ds. Programów i Treści Nauczania ma stać się forum służącym do dyskusji i współpracy między środowiskiem akademickim a JST i organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami. 

Funkcjonowanie Rady Konsultacyjnej przyczyni się do integracji środowiska akademickiego z pracodawcami funkcjonującymi w obszarze samorządu terytorialnego i szeroko rozumianego rozwoju lokalnego. 

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...