Wyniki wiosennej zbiórki makulatury

dodano: 2018-04-26 14:44
autor: AK | źródło: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich DT

Wyniki wiosennej zbiórki makulatury W sobotę, 21 kwietnia br. przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni, przy pięknej pogodzie odbyła się zbiórka makulatury, w czasie której zebrano do kontenerów 20.783 kg zużytego papieru. Ponadto osoby indywidualne i instytucje przekazały swoją makulaturę bezpośrednio do firm recyklingowych w ilości 3.811 kg. Łącznie zebrano 24.594 kg, co dało kwotę 8.610,05 zł. 3 osoby przekazały darowiznę w wysokości 100 zł. Tak więc konto budowy Centrum Dziecka „Cite de vie – Mere Josepha w Yaounde – stolicy Kamerunu, powiększono o kwotę 8.710,05 zł.

Wyniki wiosennej zbiórki makulatury


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piąty rok akcji „Makulatura na Misje” rozpoczęto od bardzo dobrego wyniku, dzięki zaangażowaniu ogromnej liczby osób dobrej woli z Bochni i ziemi bocheńskiej, Krakowa, Brzeska, Wieliczki. Do akcji włączyły się również: Zespół Szkół Nr 1 w Bochni, Zespół Szkół Nr 1 w Brzesku, Gimnazjum im. s. Emilii Podoskiej w Dobranowicach k/Wieliczki, Studio K Spółka z o. o. w Łapczycy, Przedsiębiorstwo Handlowe „Dora” w Bochni, Apteka „Gazaris” w Bochni oraz parafia MB Bolesnej w Gierczycach. Akcję wspiera wiele instytucji i portali internetowych, które bezinteresownie umieszczają plakaty i informacje o zbiórkach.
 

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspomagają naszą akcję „Makulatura na misje”, w imieniu własnym i Siostry Kolbeny Frąckiewicz założycielki Misji w Yaounde i koordynatorki budowy studni im. dr Filipa Adwenta oraz Centrum Dziecka składamy gorące podziękowania oraz zapewnienie o modlitwie. S. Kolbena serdecznie zaprasza do dalszego wspólnego budowania, a my do udziału w następnej zbiórce makulatury, która odbędzie się 9 czerwca 2018 r przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni w godz. od 7:00 do 16:00

- powiedziała Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich DT, Oddział przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOM - BUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie. Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...