Wyniki wiosennej zbiórki makulatury

dodano: 2018-04-26 14:44
autor: AK | źródło: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich DT

Wyniki wiosennej zbiórki makulatury W sobotę, 21 kwietnia br. przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni, przy pięknej pogodzie odbyła się zbiórka makulatury, w czasie której zebrano do kontenerów 20.783 kg zużytego papieru. Ponadto osoby indywidualne i instytucje przekazały swoją makulaturę bezpośrednio do firm recyklingowych w ilości 3.811 kg. Łącznie zebrano 24.594 kg, co dało kwotę 8.610,05 zł. 3 osoby przekazały darowiznę w wysokości 100 zł. Tak więc konto budowy Centrum Dziecka „Cite de vie – Mere Josepha w Yaounde – stolicy Kamerunu, powiększono o kwotę 8.710,05 zł.

Wyniki wiosennej zbiórki makulatury


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piąty rok akcji „Makulatura na Misje” rozpoczęto od bardzo dobrego wyniku, dzięki zaangażowaniu ogromnej liczby osób dobrej woli z Bochni i ziemi bocheńskiej, Krakowa, Brzeska, Wieliczki. Do akcji włączyły się również: Zespół Szkół Nr 1 w Bochni, Zespół Szkół Nr 1 w Brzesku, Gimnazjum im. s. Emilii Podoskiej w Dobranowicach k/Wieliczki, Studio K Spółka z o. o. w Łapczycy, Przedsiębiorstwo Handlowe „Dora” w Bochni, Apteka „Gazaris” w Bochni oraz parafia MB Bolesnej w Gierczycach. Akcję wspiera wiele instytucji i portali internetowych, które bezinteresownie umieszczają plakaty i informacje o zbiórkach.
 

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspomagają naszą akcję „Makulatura na misje”, w imieniu własnym i Siostry Kolbeny Frąckiewicz założycielki Misji w Yaounde i koordynatorki budowy studni im. dr Filipa Adwenta oraz Centrum Dziecka składamy gorące podziękowania oraz zapewnienie o modlitwie. S. Kolbena serdecznie zaprasza do dalszego wspólnego budowania, a my do udziału w następnej zbiórce makulatury, która odbędzie się 9 czerwca 2018 r przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni w godz. od 7:00 do 16:00

- powiedziała Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich DT, Oddział przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOM - BUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie. Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...