„Studio winda” - nowy projekt „Dzień Dobry TVN” [wideo]

dodano: 2019-05-23 12:46
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Media

Studio winda Dzień dobry TVN Świat surrealistycznego wariactwa w naprawdę niewielkiej przestrzeni – „Studio winda” to nowy stały punkt w tygodniowym planie „Dzień Dobry TVN”. Nasycony humorem pełnym dystansu, absurdu i zabawy projekt oglądać można co piątek! Jego twórcami są znani z akademickiego radia Kampus prezenterzy – Diego i Pablo.

Studio winda Dzień dobry TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wskazuje już sama nazwa, materiały realizowane są w windzie. Zmierzający do studia goście, zanim trafią na 9. piętro, gdzie mieści się redakcja „Dzień Dobry TVN”, muszą stanąć w ogniu pytań dziennikarzy oraz sprostać przygotowanym dla nich zadaniom. Każde piętro przynosi inne wyzwanie. Do tej pory z montypythonowski poczuciem humoru prowadzących zmierzyli się: Andrzej Sołtysik oraz Krzysztof Skiba.

Sołtysik został odpytany ze znajomości własnego wywiadu z Danielem Olbrychskim i odśpiewywał hymn barcelońskiej drużyny piłki nożnej, a Skiba walczył z milicją landrynkami oraz sprawdzał się w roli prezentera pogody.

W najnowszym odcinku, w piątek, 24 maja, do prowadzących - Pabla i Diega - dołączy Jakob Kosel, który powita przypadkowych chętnych na podróż windą… w bieliźnie!Diego Cichy Don i 27Pablo to dziennikarze, którzy zasłynęli porannymi audycjami w radiu Kampus, gdzie m.in. zdają relację z korków w Warszawie – dosłownie śpiewająco. Co tydzień informują bowiem kierowców o utrudnieniach na mieście na melodię któregoś ze znanych szlagierów. Wyjątkowe spojrzenie na programy poranne – to właśnie to połączyło ich z redakcją „Dzień Dobry TVN”, gdzie od niedawna przeprowadzają wywiady na swój własny, pełen humoru i pozytywnej energii sposób.
 
„Studio winda” - nowy stały punkt w tygodniowym planie „Dzień Dobry TVN”
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...