Polska edycja „Lego Masters” jesienią w TVN [wideo]

dodano: 2020-06-18 17:29 | aktualizacja: 2020-06-18 17:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Lego Masters TVN Tego jeszcze nie było. Zupełnie nowy program i nowa jakość rozrywki. Najsłynniejsze klocki świata, budowle, jakie można zobaczyć tylko w filmach, i zacięta rywalizacja. „Lego Masters” – format, który jesienią pokaże stacja TVN, to świetna zabawa dla całej rodziny i możliwość wygrania wspaniałej nagrody. Właśnie startują castingi do programu.

Lego Masters TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „Lego Masters” podbił serca widzów na wszystkich kontynentach. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. Tej jesieni zaś po raz pierwszy będzie można go zobaczyć w Polsce. Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda!

Przed nami sześć emocjonujących odcinków i sześć wyjątkowych par. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z klocków Lego. Będzie to sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuści program. O finał zawalczą 3 najlepsze pary i będzie to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tys. zł.

„Lego Masters” to spełnienie marzeń każdego wielbiciela klocków i dobrej zabawy. Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków Lego. Co więcej gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji. Bo Lego Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...