Rodzinny dom w Polsce we wrześniu w SundanceTV

dodano: 2022-08-14 15:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV We wrześniu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom takie filmy jak „iFeel” i „Bolden”, a w ramach pasma „Świat Sundance” takie produkcje jak „Córki Abril”, „Lost & Found”, „Uczeń” i „God Bless America”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„Świat Sundance”:
emisja: w czwartki (od 1 września br.) o 22:00
Pasmo filmowe w kanale SundanceTV. Seanse odbywać się będą w każdy czwartek (od 1 września br.) o godzinie 22:00.

„Świat Sundance”:
„Córki Abril” („April’s Daughter”)
reżyseria: Michael Franco, występują: Ana Valeria Becerril, Joanna Larequi i Emma Suárez
emisja: w czwartek, 1 września br. o 22:00

17-letnia Valeria jest w ciąży ze swoim nastoletnim chłopakiem. Nie poinformowała o tym swojej nieobecnej matki, Abril. Kiedy Clara, siostra dziewczyny, w tajemnicy dzwoni do matki, kobieta przyjeżdża i jest pełna troski, wsparcia i czułości. Jednak gdy dziecko przychodzi na świat, szybko staje się jasne, dlaczego Valeria chciała trzymać się jak najdalej od Abril (więcej tutaj).

„Świat Sundance”:
„Lost & Found” („Lost & Found”)
reżyseria: Liam O Mochain, występują: Liam O Mochain, Norma Sheahan i Brendan Conroy
emisja: w czwartek, 8 września br. o 22:00

„Lost & Found” to siedem połączonych ze sobą historii, których akcja rozgrywa się wokół Biura Rzeczy Znalezionych na jednym z irlandzkich dworców kolejowych. Daniel desperacko próbuje utrzymać swoją nowo zdobytą pracę w biurze. Eddie spędza większość czasu na dworcu żebrząc i każdego dnia opowiadając inną historię - która z nich jest prawdziwa? Gabriel planuje zaskoczyć swoją dziewczynę, oświadczając się w chmurach, ale ochrona lotniska ma wobec niego inne plany. Babcia prosi wnuka o odzyskanie tajemniczej bransoletki, którą jako dziecko zakopała w ogrodzie swego rodzinnego domu w Polsce. Moya odwiedza dom pogrzebowy i wpisuje się do księgi kondolencyjnej, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tego wpisu. Paudge, gderliwy właściciel pubu, wciąż remontuje swój lokal w nadziei na przyciągnięcie klientów, jednak bez względu na liczbę hucznych otwarć, mieszkańcy wciąż omijają bar szerokim łukiem. Sile wyznaczyła już datę swojego ślubu i nic jej nie powstrzyma przed realizacją planu, nawet brak pana młodego.

„iFeel” („iFeel”)
reżyseria: Ludwig Ciupka, występują: Ali Tataryn, Robert Crook, Andreas Apergis i Ron Wilder
emisja: w poniedziałek, 12 września br. o 22:00

U progu swoich 35. urodzin Daniel zaczyna kwestionować swój nowoczesny, nowojorski styl życia. Wyruszając w osobistą podróż w poszukiwaniu spokoju, zaczyna poddawać w wątpliwość wszystko, co go otacza. Przez obiektyw swojego smartfona przedstawia unikalne spojrzenie na naturę i miłość.

„Świat Sundance”:
„Uczeń” („Partisan”)
reżyseria: Ariel Kleiman, występują: Florence Mezzara, Vincent Cassel, Nigel Barber i Jeremy Chabriel
emisja: w czwartek, 15 września br. o 22:00

Alexander jest jak każde inne dziecko: wesoły, ciekawski i naiwny. Jest również wyszkolonym zabójcą. Wychowany w ukrytym raju, chłopiec dorastał patrząc na świat oczami swojego ojca, Gregoriego. W miarę jak Alexander zaczyna myśleć samodzielnie, skrywane dotąd lęki nabierają kształtu, a idylliczny świat stworzony przez ojca zaczyna ujawniać swoje sekrety (więcej tutaj).

„Świat Sundance”:
„God Bless America” („God Bless America”)
reżyseria: Bobcat Goldthwait, występują: Tara Lynne Barr i Joel Murray
emisja: w czwartek, 22 września br. o 22:00

Frank ma już dość upadającej amerykańskiej kultury. Rozwiedziony, niedawno zwolniony z pracy i prawdopodobnie śmiertelnie chory mężczyzna naprawdę nie ma już po co żyć. Zamiast jednak odebrać sobie życie, kupuje broń i postanawia wyładować swoją frustrację na najokrutniejszych, najgłupszych i najbardziej nietolerancyjnych ludziach, jakich tylko może sobie wyobrazić - zaczynając od kilku szczególnie odrażających gwiazd telewizji reality. Frank znajduje niezwykłą wspólniczkę w licealistce o imieniu Roxy, która podziela jego wściekłość i poczucie beznadziei. Razem rozpoczynają ogólnokrajowy atak na najbardziej irytujących celebrytów.

„Bolden” („Bolden”)
reżyseria: Dan Pritzker, występują: Yaya DaCosta, Gary Carr, Erik Laray Harvey, Ian McShane, Michael Rooker, Reno Wilson i Karimah Westbrook
emisja: w piątek, 23 września br. o 22:00

Jak zapowiada nadawca, film przedstawia fascynującą, niezwykłą i tragiczną historię niedocenianego amerykańskiego bohatera, Buddy'ego Boldena, uważanego za głównego prekursora jazzu. Produkcja splata wspomnienia o jego przeszłości z politycznym i społecznym kontekstem Nowego Orleanu z początku XX wieku, napędzanym przez pasję, chciwość i muzyczne talenty. Film ilustrowany jest muzyką napisaną, zaaranżowaną i wykonaną przez Wyntona Marsalisa.
 
Ana Valeria Becerril w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Ana Valeria Becerril w filmie „Córki Abril”, foto: AMC Networks International
Tara Lynne Barr w filmie „God Bless America”, foto: AMC Networks International
Tara Lynne Barr w filmie „God Bless America”, foto: AMC Networks International
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...