Policjanci i agenci we wrześniu w Epic Drama

dodano: 2022-08-15 00:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama We wrześniu br. filmowo-serialowy kanał telewizyjny Epic Drama poleca swoim widzom takie seriale jak „Paryż 1900: policja” (sezon 1.), „Agenci NCIS” (sezon 11.) i „Okręt” (sezon 3.).

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Paryż 1900: policja” („Paris Police 1900”)
emisja: w poniedziałki o 21:30

Paryż, rok 1899: właśnie zmarł prezydent Francji, Félix Faure. Republika, sparaliżowana przez skrajnie prawicowe ugrupowania antysemickie i rosnącą anarchię, nigdy jeszcze nie wydawała się tak słaba. Były szef policji, Louis Lépine, zostaje w trybie pilnym odwołany z emerytury, aby przywrócić porządek w Paryżu. Tymczasem w walizce płynącej Sekwaną zostają znalezione fragmenty ciała młodej kobiety. Śledztwo prowadzi młody, ambitny detektyw, Antoine Jouin. Ale okazuje się, że sprawą interesuje się także Joseph Fiersi, skorumpowany policjant, który żyje z szantażu i dorabia jako płatny zabójca dla policyjnych tajniaków. Werbuje on Meg Steinheil, prostytutkę oskarżoną o to, że podczas seksu zabiła prezydenta, aby pracowała dla niego jako szpieg. W Paryżu, gdzie zbrodnia i grzech mieszają się z bogactwem i purytanizmem, wszystkie te postaci spotkają się i połączą siły, by ocalić Francję (więcej tutaj).

„Agenci NCIS” 11 („NCIS” 11)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 20 września br.) o 17:50

Agent specjalny Naval Criminal Investigative Service (NCIS) Leroy Jethro Gibbs, były sierżant artylerii piechoty morskiej, którego umiejętności śledcze nie mają sobie równych, przewodzi znakomitemu zespołowi złożonemu z barwnych osobowości; Gibbsowi, człowiekowi małomównemu, wystarczy zwykle jedno spojrzenie, aby wszyscy wiedzieli, o co chodzi. W skład zespołu wchodzą agenci specjalni NCIS Timothy McGee, Anthony DiNozzo i Ziva David; wspomagają ich historyk NCIS i emerytowany koroner, doktor Donald Mallard znany jako Ducky, jego protegowany Jimmy Palmer i koroner Abigail Sciuto. Operacje nadzoruje dyrektor NCIS, Leon Vance, inteligentny i doskonale wyszkolony agent, na którego zawsze można liczyć. Od morderstw i szpiegostwa po kradzieże okrętów podwodnych - ci agenci specjalni badają wszystkie przestępstwa mające związek z amerykańską marynarką wojenną lub korpusem Marines (więcej tutaj).

„Okręt” 3 („Das Boot”)
emisja: od czwartku, 29 września br. o 21:30

Wiosna 1943 roku. Robert Ehrenberg po raz kolejny wypływa na wyjątkowo trudną misję z bardzo młodym i niedoświadczonym dowódcą i takąż załogą. Ścigana przez żądnego zemsty brytyjskiego komandora Swinburne'a, załoga U-949 musi mieć więcej niż jednego asa w rękawie, aby oszukać śmierć. Tymczasem Hagen Forster jedzie do Lizbony, gdzie poznaje Klausa Hoffmanna, który nieoficjalnie pomaga United States Navy (US Navy) nawiązać kontakt z marynarką wojenną III Rzeszy poprzez swojego ojca, Wilhelma Hoffmanna - celem jest wcześniejsze zakończenie wojny. Córka Wilhelma, Hannie, utknęła w Kolonii, w pozbawionym miłości małżeństwie, a ograniczenia związane z jej sytuacją sprawiają, że żyje w stanie nieustannego zagrożenia (więcej tutaj i tutaj).
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Rochelle Neil w serialu „Okręt”, foto: Stephan Rabold/Bavaria Fiction Gmbh
Jérémie Laheurte w serialu „Paryż 1900: policja”, foto: StudioCanal
Jérémie Laheurte w serialu „Paryż 1900: policja”, foto: StudioCanal
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...