Proart z transmisją 31. finału WOŚP

dodano: 2023-01-28 12:32 | aktualizacja: 2023-01-28 20:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Promax/Proart/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP W niedzielę, 29 stycznia br. odbędzie się 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” („WOŚP”), którego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na walkę z sepsą. Ogólnopolskie transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player, natomiast lokalny finał z Ostrowa Wielkopolskiego, dzięki udostępnionej przez sieć Promax technologii, nadawać będą telewizja Proart oraz zarządzany przez nią serwis wlkp.24.info.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 29 stycznia 2023 roku odbędzie się 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Operator sieci Promax zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w ostrowskich sztabach. W planach jest szereg przedsięwzięć kulturalnych oraz licytacji przedmiotów (więcej tutaj).

Dzięki udostępnionej przez Promax technologii od godziny 14:00 dziennikarze telewizji Proart będą prowadzić relację „na żywo” prezentując różne finałowe aktywności. Wydarzenie będzie można oglądać zarówno w telewizji na kanale Proart HD oraz w internecie za pośrednictwem serwisu wlkp24.info (więcej tutaj).

- Trzy lata temu zwyciężyliśmy licytację złotego serduszka w Ostrowie Wielkopolskim, komu ten zaszczyt przypadnie w tym roku? Mamy nadzieję, że licytacji towarzyszyć będzie równie emocjonujący pojedynek jak przed laty. Do zobaczenia na finale. Siema!

- zachęca Promax.

 
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax
Złote serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakupione przez operatora sieci Promax, foto: Promax


31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” - transmisje w niedzielę, 29 stycznia 2023 roku na kanałach Proart, TVN, TVN24 i TTV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...