Phone-World TV- sprzedaż komórek

dodano: 2003-01-08 23:08 | aktualizacja: 2003-01-08 23:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: Wotsat.com

Brytyjski Auction-World TV poinformował o uruchomieniu od 1 lutego 2003 roku tematycznego kanału telezakupowego poświęconego sprzedaży telefonów komórkowych oraz akcesoriów do nich. Prawdopodobnie kanał o nazwie Phone-World TV trafi do platformy Sky Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powstanie nowego kanału telezakupowego ściśle poświęconego telefonii komórkowej świadczy o ogromnym rynku w Wielkiej Brytanii, do którego Polsce jeszcze daleko. Są tam cztery bardzo duże sieci komórkowe: Vodafone, Cellnet, Orange i One2One.

Kanał tematyczny na ten temat jest idealnym posunięciem reklamowo-marketingowym (kiedy polskie sieci komórkowe na to wpadną?), która ma pomóc w sprzedaży telefonów, akcesorii, kart pre-paid oraz informacji o nowościach, taryfach oraz gadżetach do telefonów GSM. Prawdopodobnie kanał Phone-World TV nie będzie kodowany, więc posiadacze odbiorników cyfrowych ujrzą go z Astry 2/EuroBirda.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...