Reality TV do Indii

dodano: 2003-01-10 16:34 | aktualizacja: 2003-01-10 17:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: Zone Vision

Reality TV Zone Vision, niezależny międzynarodowy producent oraz dystrybutor kanałów tematycznych, wprowadza kanał Reality TV do Indii. Podpisanie umowy z Zee–Turner, wiodącym dystrybutorem kanałów na rynku indyjskim, umożliwi emisję kanału Reality TV od 1 lutego 2003.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do końca pierwszego kwartału tego roku nowy kontrakt spowoduje wzrost dotarcia kanału o 10 milionów abonentów. Całkowita liczba odbiorców Reality TV to 27 milionów abonentów na 5 kontynentach.

Wprowadzenie kanału na rynek indyjski stanowi ogromny krok w kierunku uczynienia Reality TV jednym z największych i najczęściej oglądanych kablowych telewizyjnych kanałów na świecie.

Chris Wroński, Prezes Zone Vision powiedział:

"Reality TV odniósł ogromny światowy sukces i udowadnia to poprzez stale wzrastające ratingi oraz popularność wśród widowni. Od początku naszym marzeniem było wprowadzić ten kanał na drugi co do wielkości rynek telewizji kablowych na świecie i jesteśmy zadowoleni mogąc dzielić sukces dystrybucyjny z Zee – Turner."
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...