Reorganizacja w MTG AB

dodano: 2003-01-16 19:39 | aktualizacja: 2003-01-16 19:58
autor: Anna Sulisz | źródło: MTG AB

mtg_logo_sk.jpg Skandynawska Modern Times Group MTG AB reorganizuje swoje struktury pod względem personalnym oraz transmisji, aby lepiej dopasować je geograficznie i obniżyć koszty. Zarządzanie stacjami telewizyjnymi, płatnymi platformami i nowymi mediami zostaną połączone ze stacjami radiowymi w danym kraju.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Działania MTG w każdym z krajów (regionów): Szwecji, Norwegii, Danii i krajach Europy Wschodniej będzie zarządzał jeden główny dyrektor. Pozwoli to na lepsze wykorzystanie wszelkich możliwości koordynacji i synergii mediów, które są w rękach MTG AB oraz obniżenie kosztów.

Ważniejsze zmiany personalne w MTG AB:
Anders Nilsson został dyrektorem zarządzającym w Szwecji. Hein Espen Hattestad odpowiedzialny będzie za Norwegię, a Jorgen Madsen za operacje MTG w Danii. Yggers Mortensen objął działania MTG w krajach Europy Wschodniej (głównie Litwa, Łotwa, Estonia). Andrew Barron został Chief Operating Officer w MTG. Johan Birgersson został głównym dyrtektorem zarządzającym w platformie cyfrowej Viasat w Szwecji. Wcześniej był dyrektorem w bliskowschodniej platformie Showtime.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...