Pace znowu ma Viaccess

dodano: 2003-01-27 15:25 | aktualizacja: 2003-01-27 15:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: Pace

pace_logo_sk.jpg Brytyjska firma Pace Micro Technology podpisała ponownie porozumienie z Viaccess SA na używanie systemu kodowania Viaccess w produkowanych przez Pace odbiornikach satelitarnych. Pace niedawno stracił licencję na Viaccess po posądzeniach o ułatwianie pracy piratom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podpisane porozumienie umożliwia wbudowywanie lepiej zabezpieczonego systemu w odbiornikach sprzedawanych przez firmy Pace/Xcom na całym świecie. Nowa umowa jest kontynuacją blisko trzyletniej współpracy obu firm, nawiązanej w styczniu 2000 roku.

Najnowszymi produktami Pace, w których będzie wbudowany Viaccess, to odbiornik Puma, CD.TV415 i cyfrowy adapter DTVA. Puma będzie miała również podwójny tuner cyfrowy, zbudowano ją z ulepszonych komponentów, a jej oprogramowanie zostało zmodyfikowane, poprawione i zabezpieczone przeciwko piractwu. Dzięki wbudowanym dwóm tunerom, Puma umożliwia odbiór dwóch różnych kanałów telewizyjnych na dwóch odbiornikach TV, lub nagrywanie innego programu, niż ten który właśnie jest oglądany.

Pace i Viaccess SA są zadowolone z podpisanego porozumienia. Szef techniczny Pace, Tim Fern powiedział, iż firma jest zachwycona możliwością wbudowywania systemu
Viaccess w najnowsze wersje tunerów satelitarnych. Jean Pierre Coustel, prezes i CEO Viaccessa jest zadowolony ze współpracy z jednym z większych producentów odbiorników satelitarnych na świecie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...