Nowe ID Digital F-22E i CI-24E

dodano: 2003-02-17 11:45 | aktualizacja: 2003-02-19 17:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: Sensor

humax_logo1.jpg Jak zapowiada dystrybutor Humaxa w Polsce, firma Sensor, już na początku marca pojawią się na naszym rynku nowe odbiorniki cyfrowe marki ID Digital, oznaczone F-22E i CI-24E. Zastąpią cieszące się dużym zainteresowaniem modele CI-20E i F-20E. Obudowa bez zmian, za to wnętrze wykonano na całkowicie nowych podzespołach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ID Digital F-22E przeznaczony bedzie dla odbioru programów niekodowanych, a ID Digital CI-24E będzie miał złącze CI. Cała tajemnica nowych IDD kryje się wewnątrz tunerów. W nowych modelach wprowadzono podzespoły z 2002r. Tunery są bardziej ekonomiczne - zużywają mniej energii.

Użytkownicy ID Digital rozpoznawali po charakterystycznym menu ekranowym F-20 czy CI-20, pokrewieństwo z bardzo dobrymi rozwiązaniami odbiorników Humaxa serii 5X00. W nowych IDD inaczej zorganizowano menu ekranowe. Jest wiele nowych pożytecznych funkcji.

Przykładowo teletekst dostępny w dotychczasowych odbiornikach IDD jako tzw. VBI był odbierany w telewizorze. W nowych IDD mamy do wyboru albo korzystanie z telewizora, albo uruchamianie teletekstu za pośrednictwem pilota odbiornika cyfrowego.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...