BBC Prime na Ukrainie

dodano: 2003-05-07 10:10 | aktualizacja: 2003-05-07 12:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.tv-digest.ru

BBC Prime Wołija - jeden z wiodących kablowych operatorów na Ukrainie podpisał kontrakt z BBC Woldwide dotyczący retransmisji kanału BBC Prime w tym kraju. Realizacją kontraktu z BBC Prime na Ukrainie zajmie się jedna z podległych Wołiji firm Intervideo-Kijew.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał BBC Prime jest jednym z bardziej popularnych kanałów w Europie. w 2002 roku zajmujował czwarte miejsce pod względem oglądalności wśród europejskich kanałów całodobowych. Większość szanujących się platform cyfrowych oraz sieci kiablowych w Europie ma ten kanał w ofercie. Niestety ze względu na koszty nie ma tego kanału ani w Cyfrze+, ani w Polsacie Cyfrowym - a szkoda!

Dla Wayne Dunsforda (BBC Worldwide Director of Channels EMEIA) wejście na Ukrainę z transmisjami BBC Prime to pierwszy krok dla oswojenia rynku ukraińskiego, który szybko się rozwija zwłaszcza w sieci kablowych. Ukraina dla BBC Worlwide, to ogromny potencjał. BBC Prime pokaże ukrańskim widzom, to co najlepsze z brytyjskiej telewizji publicznej.

BBC Prime jest obecny w krajach centralnej i wschodniej Europie: w Rosji, w Polsce, w Czechach, na Węgrzech, w Estonii, na Łotwie i w Rumunii.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...