BSF Bochnia wicemistrzem Polski w futsalu U-20

dodano: 2013-12-22 16:15 | aktualizacja: 2013-12-22 16:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: http://bsfbochnia.pl/

bsf bochnia W niedzielę, 22 grudnia 2014 roku drużyna BSF Bochnia zdobyła młodzieżowe wicemistrzostwo Polski w futsalu U-20. Niestety po niezwykle nerwowym finale zespół BSF Bochnia uległ śląskiej drużynie Clearex Chorzów. Do wyłonienia mistrza Polski trzeba było rzutów karnych, bo dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, choć bramkowych okazji nie brakowało. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2, choć gospodarze przegrywali już 0:2, a w końcówce przez 2 min. grali w osłabieniu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że turniej rozgrywany był w Hali Widowiskowo-Sportowej, a drużyna BSF Bochnia, która występowała w grupie B, wygrała wszystkie trzy mecze, a do fazy pucharowej przeszła z bilansem bramek 14:3. W ćwierćfinale wygrała UKS CityZen Poznań 4:2 (2:1).

W niedzielę 22.12 BSF Bochnia pokonał w półfinale zespół z Bielska Białej 1:0. Jedyna bramka tego półfinału padła na 4 minuty przed końcem spotkania. Wówczas emocje zaczęły sięgać zenitu - rywale rzucili do odrobienia straty. Wycofali bramkarza, a 15 sekund przed końcem trafili w poprzeczkę. Nic to nie dało!

W finale turnieju bochnianie zmierzyli się z Clearex Chorzów. W konkursie rzutów karnych lepsi okazali się chorzowianie (wygrali 3:1) i to oni opuszczają Bochnię z mistrzowskim tytułem. Bez wątpienia ekipa BFS Bochnia była czarnym koniem imprezy, na którą niewielu stawiało.

Wicemistrzostwo Polski  w futsalu U-20 to  duży sukces dla Bochni!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...