Nowość bocheńskiej Biblioteki: e-książki

dodano: 2014-01-08 14:54 | aktualizacja: 2014-01-08 14:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: Biblioteka Publiczna w Bochni

Biblioteka Bochnia Bocheńska biblioteka zaprasza czytelników do skorzystania z nowej oferty - bezpłatnego dostępu do publikacji elektronicznych: e-książek. Wystarczy kliknąć w zakładkę "E-książki". Z e-książek można korzystać w Czytelni dla Dorosłych biblioteki na komputerach stacjonarnych, bądź osobistych urządzeniach mobilnych mających dostęp do Internetu, w dowolnym miejscu i czasie, po utworzeniu konta na platformie libra.ibuk.pl i zalogowaniu się przy użyciu specjalnego kodu. Niniejszy kod można otrzymać od bibliotekarza w Czytelni.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po wejściu na stronę libra.ibuk.pl domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Kliknięcie w ikonę książki (czytaj), powoduje odsłonięcie treści książki. Po zalogowaniu można korzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, takich jak:  wyszukiwanie wewnątrztekstowe, dodawanie zakładek, zaznaczanie fragmentów tekstu, wprowadzanie własnych notatek lub automatyczne generowanie bibliografii danej książki.

IBUK Libra to czytelnia internetowa, zawierająca bogaty wybór publikacji elektronicznych z zakresu humanistyki, nauk społecznych, ekonomicznych, prawnych, medycznych i innych, z której można korzystać  całodobowo z dowolnego miejsca.

Zakup ponad 1000 e-książek został zrealizowany w ramach zainicjowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną  w Krakowie konsorcjum Małopolskich Bibliotek Publicznych. Był on możliwy dzięki współfinansowaniu przez 31 bibliotek publicznych województwa małopolskiego oraz dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy czytelników do korzystania z tej nowej formy zdobywania wiedzy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...