Siatkarze Contimaxu przegrali z Karpatami Krosno

dodano: 2014-01-13 16:00 | aktualizacja: 2014-01-13 16:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: MOSiR Bochnia

mosir_logo_bochnia W sobotę 11 stycznia 2014 roku siatkarze Contimax MOSiR Bochnia zmierzyli się na wyjeździe z liderem II-ligowych rozgrywek PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno. Niestety siatkarze Contimaxu Bochnia nie zdołali wygrać ani jednego seta z niepokonanym do tej pory liderem z Krosna. Czy to koniec nadziei na miejsce w pierwszej piątce?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PWSZ Karpaty Krosno – Contimax MOSiR Bochnia 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

W opinii obserwujących mecz siatkarze Contimaxu nie oddali meczu bez walki.  Dzielnie spisywali się w obronie i ryzykowali zagrywką, by zdobyć punkty.

- Zespół gospodarzy grał spokojnie, ale my się nie poddawaliśmy i walczyliśmy – mówił po spotkaniu trener bocheńskiej drużyny Robert Banaszak.
- Pomimo wygranej 3:0, wcale to nie było dla nas takie łatwe spotkanie - powiedział Krzysztof Fraczek, trener gospodarzy .
- Zespół z Bochni stawił nam zacięty opór. Liderzy spodziewali się mocnego spotkania, ponieważ nasza drużyna  jeszcze przed tym meczem miała teoretyczne szanse na awans do pierwszej piątki, która będzie walczyła o awans.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...