Canal+ wycofa się z Hiszpanii i Beneluksu?

dodano: 2003-06-26 16:29 | aktualizacja: 2003-06-29 22:07
autor: Anna Sulisz | źródło: www.broadbandtvnews.com

CANAL+ Prisa - hiszpański partner Canal+ najprawdopodobniej nie jest w stanie odnowić umowy akcyjnej z Sogecable. Porozumienie, które obowiązuje do tej pory, zostało podpisane w 1999 roku i wygaśnie pod koniec 2003. Prawdopodobnie flamandzka spółka Deficom będzie potencjalnym konkurentem Canal+ Benelux.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Canal+ i Prisa, z których każdy ma 21.3 procent akcji w Sogecable, który jest operatorem platformy Canal Satelite - hiszpańskiej wersji Canal+. Przejęcie przez rywalizującą na rynku firmę - Telefonicę da jej 23 procent udziałów w Sogecable, natomiast Prisa i Canal+ będą musiały zredukować ilości swoich akcji do 16.4 proc. każda.

Może się jeszcze okazać, że flamandzka spółka Deficom będzie potencjalnym konkurentem Canal+ Benelux. Nie jest wiadomo, jaki wkład kapitałowy mają poszczególne firmy w ofercie €75 milionów euro. Canal + Benelux jest operatorem płatnej telewizji w Belgii i Holandii.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...