Bocheński Wieczór Kolęd - Kolęda płynie z wysokości

dodano: 2014-01-21 20:46 | aktualizacja: 2014-01-22 13:32
autor: Barbara Jonak | źródło: inf.własna

Kolędy Wieczorem 21 stycznia 2014 roku anielskie głosy dały się słyszeć w Bochni na ul.Mickiewicza 5 w budynku Powiatowej i Miejskiej Biblioteki. Wszyscy goście przybyli na VII Bocheński Wieczór Kolęd "Kolęda płynie z wysokości" zorganizowany przez  Bibliotekę, Szkołę Podstawowa Nr 1 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bochni "Jachowicz Tradycja i Kultura" z ogromnym zainteresowaniem i wzruszeniem obejrzeli wspaniały występ uczniów bocheńskiej Jedynki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wieczór kolęd przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 pod kierunkiem Magdaleny Hypś oraz Wojciecha Czernego.Podczas VII Bocheńskiego Wieczoru Kolęd zabrzmiały najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe,pastorałki i piosenki związane z tymi pięknymi, rodzinnymi świętami. 


 
Nie zabrakło oczywiście tego dnia życzeń dla babci i dziadków z okazji ich święta.Młodzi artyści po zakończeniu swych występów częstowali gości cukierkami. W podziękowaniu za piękny koncert dyrektor PSP nr 5 obdarował uczniów torbą czekoladek.Zgodnie z wielowiekową polską tradycją i zwyczajami Wieczoru Kolęd wykonawcy na zakończenie spotkania zaprosili słuchaczy do wspólnego zaśpiewania wybranych pieśni bożonarodzeniowych.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...