1 lutego Genezareth znów zagra w Bochni

dodano: 2014-01-30 15:23 | aktualizacja: 2014-01-30 16:57
autor: Anna Kawalec | źródło: inf. wł.

genezareth_2014 W Oratorium Św. Kingi przy Bazylice św. Mikołaja, w sobotę 1 lutego o godz 19.00 zespół Genezareth zagra koncert promujący ich najnowszą płytę pt. „Wracaj”. Genezareth ma w swoim dorobku trzy płyty. W swojej muzycznej działalności zespół występował jako „support” przed wieloma znanymi artystami. Wstęp wolny - zachęcamy do wzięcia udziału w koncercie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zespół Genezareth został założony w 1996 r.
Skład zespołu stanowią klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Dwóch z nich pochodzi z Bochni. Granie i śpiewanie sprawia im wielką radość, a wszystko chcą czynić dla Jezusa – Zbawiciela świata i człowieka.

Jak sami mówią:
- Celem zespołu jest uwielbienie osoby Jezusa Chrystusa śpiewem i modlitwą. Swoimi koncertami chcemy głosić Ukrzyżowanego i prawdziwie być świadkami Miłości. Pragniemy, by w sercach ludzi słuchających naszej muzyki rodziła się głęboka wiara, prawdziwa nadzieja i gorąca miłość do Boga, któremu chcemy służyć.

Zespół Genezareth koncertuje bardzo często. Swoimi koncertami wspiera również dzieła charytatywne, m in. w sierpniu 2013 roku zagrali na bocheńskim Rynku dla chorej bochnianki – 2-letniej Dorotki. Ich koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o licznej publiczności, chociażby podczas występu w Bochni.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...