Zespół Genezareth znów na bocheńskiej scenie

dodano: 2014-02-01 21:24 | aktualizacja: 2014-02-02 16:17
autor: Barbara Jonak | źródło: inf.własna

Genezareth Wieczorem 1 lutego 2014 roku sala bocheńskiego Oratorium wypełniła się publicznością oczekującą na koncert zespołu Genezareth. Był to kolejny występ zespołu w naszym mieście. W skład zespołu wchodzi m.in. dwóch kleryków pochodzących z Bochni.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W bocheńskim Oratorium sobotni wieczór należał do śpiewających kleryków tarnowskiego WSD. Zespół Genezaret gra od 1996 roku.
Klerycy mówią o swojej działalności muzycznej:

- Celem zespołu jest uwielbienie osoby Jezusa Chrystusa śpiewem i modlitwą... Pragniemy, by w sercach ludzi słuchających naszej muzyki rodziła się głęboka wiara, prawdziwa nadzieja i gorąca miłość do Boga.

Muzycy z  Genezareth wyjaśniają nazwę swojego zespołu 
 
- Genezareth to także słowo w języku hebrajskim oznaczające harfę (kinnor). Uczeni w Piśmie tak określali jezioro w Galilei zauważając, że fale wydają dźwięk podobny do harfy. Postanowiliśmy tak nazwać zespół, aby choć w części ukazać wydarzenia, które miały tam miejsce. Naszą muzyką chcemy „łowić ludzi” dla Ewangelii.

 Atmosfera koncertu była wspaniała. Zgromadzona pod sceną młodzież i dzieci świetnie się bawili do piosenek wykonywanych przez Genezareth.

Zespół podczas koncertu promował również swoją najnowszą płytę pt.: "Wracaj", którą można było nabyć po zakończeniu występu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...