25.02 Anna Bukowiec o Indiach Północnych

dodano: 2014-02-22 13:33 | aktualizacja: 2014-02-22 14:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: Biblioteka Publiczna w Bochni

Bukowiec_mini_BIS 25 lutego 2014  bocheńska Biblioteka zaprasza miłośników podróży na spotkanie z Anną Bukowiec na wspólne zwiedzanie Indii Północnych - sala klubu Biblioteki, godz. 18:00. Podczas wieczoru, będzie można zapoznać się z ofertą książkową wypożyczalni, pt. „Indii czar” obejmującą między innymi publikacje opowiadające o historii, religii, sztuce i literaturze tego fascynującego kraju. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - wstęp wolny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Bukowiec jest nauczycielką geografii w Zespole Szkół nr 1 w Bochni, wielką pasjonatką wypraw i wycieczek, oczywiście z aparatem fotograficznym w ręku. Z ostatniej podróży do Indii przywiozła mnóstwo przepięknych zdjęć i sporo wrażeń, bo „Jeśli istnieje raj na ziemi, to jest tutaj” (cesarz Szahdżahan).

W czasie spotkania Anna Bukowiec zaprezentuje najciekawsze zdjęcia z Indii Północnych, opowiadając o atrakcjach turystycznych tego regionu, bo :„Od niepamiętnych czasów Indie serdecznie przyjmowały przybyszów i cierpliwie wprowadzały ich w swój świat.[ …] Bogactwo krajobrazu jest tu ogromne – od najwyższych na świecie łańcuchów górskich po tropikalne wybrzeże. Indie to fascynująca mozaika ludów i miejsc, kraj który u zwiedzających wywołuje skrajne odczucia, nikogo jednak nie pozostawia obojętnym.” („Indie” przewodnik).


 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kultura
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...